xDavetiye.com'a Hogşeldiniz
Your Cart

Saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo da!

Ödeme & Teslimat Bilgileri

Ödeme seçenekleri
Siparişinizin onaylanması için ödeme işlemleriniz tamamlanmış olması gerekir. Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden tercih ettiğiniz ile; web sitemizden ve showroomlarımızdan sipariş verebilir ve ödeme yapabilirsiniz:

Kredi/banka kartı ile ödeme;
Havale/EFT ile ödeme;
Havale/EFT ile gelen ödeme için ve showroomlardaki nakit ödemeleriniz için en fazla 2 iş günü içinde siparişiniz onaylanır. Havale/EFT ile ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmalısınız. ATM aracılığı ile ödeme yaparsanız, siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını buradan bize iletmenizi rica ederiz.
Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz: Alıcı kısmına yazılması gereken şirket ünvanımız: TNT Bilgi Teknoloji Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

BANKA ADI IBAN NUMARASI

Nakit ödeme; sadece showroomlarımızda tercih edebilirsiniz
Parçalı ödeme; alışveriş tutarının bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapabilirsiniz.

Hediye çeki ve indirim kuponu ile ödeme; Alt limitsiz hediye çeki/indirim kuponu ile yapılan ödemelerde kupon, sepet tutarının tamamını karşıladığı durumlarda siparişiniz en fazla iki (2) iş günü içinde incelenerek onaylanacaktır.
Hediye çeki/indirim kuponu kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.
Son kullanım tarihi geçen hediye çeki/indirim kuponu yeniden tanımlanamaz.
Hediye çeki/indirim kuponu tek kullanımlıktır. (Kurumsal işbirlik kuponları hariç.)

Kapıda ödeme; Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için sistemimizde yoktur. Nakit ödeme yapmak isterseniz showrooma gelerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

TESLİMAT DETAYLARI

Siparişinizdeki ürünleri, ürün detay sayfamızda da belirttiğimiz operasyon türlerine göre teslim ediyoruz. Teslimat türü aldığınız ürüne göre değişiyor. Teslimat detaylarında ürünün nakliye mi yoksa kargoyla mı geleceğini belirtiyoruz. Ürün sayfasında nakliye ile gönderilen ürünler için ‘Nakliyeli Teslimat’, kargo ile gönderilen ürünler için ‘Kargoyla Teslimat' yazıyoruz.
Teslimat türüne göre siparişimi nasıl teslim alırım?
Kargo ile yapılan teslimatlarda;
Kargo ile gönderilecek ürünleriniz ise kargoya verildiğinde ilgili kargo şirketi ve kargo takip numarası SMS ve e-posta yoluyla sizinle paylaşılır.
Hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler bina kapısında teslim edilir.
Ürünü teslim aldığınız anda kontrol etmelisiniz ve kargodan kaynaklanan bir sorun varsa, ürünü kabul etmeyiniz ve kargo firması yetkilisine tutanak tutturunuz.
Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün kargoya verilmeden yapılabilir.
Kargoların teslimat yapamadıkları köy, kasaba veya şehir merkezine uzak noktalarda kargonuz, en yakın merkez şubeye kadar getirilir ve size buradan teslim almanız için bilgilendirme yapılır. Size belirtilen süre içinde kargoyu teslim almanız gerekecektir.
Kargonuzun teslim edilemediği durumlarda; aldığınız ürün, üretim yerine doğru geri dönüş yoluna girer ve siparişiniz için iade süreciniz başlar. Üreticimize geri geldiğinde de ücret iadeniz yapılır. Kargonuzun teslimatında sorun yaşanmaması için lütfen kargo takip sayfasından ilgili kargonun takibini yapınız.
Nakliye ile yapılan teslimatlarda
Planlanan teslimat tarihinden 1-3 gün önce SMS veya arama yoluyla size ulaşılır ve onayınız alınır. Teslimat planları sistem tarafından otomatik olarak hazırlandığı için özel durumlar dışında değişiklik yapılmaz.
Teslimat günü, teslimat için gelmeden önce gün içerisinde aranıp bilgi verilir.
Özel bir durum söz konusu ise veya belirtilen adreste kimsenin bulunmadığı ve teslimatın gerçekleştirilemediği durumlarda, 2. teslimat en az 14 gün sonrası için yeniden planlanır ve yeni nakliye organizasyonu için ekstra nakliye ücreti talep edebiliriz.
Kurulum içeren nakliyeli teslimatlarda, kurulum teslimat ile aynı gün yapılır. Farklı bir gün için kurulum ayarlanmaz.
Teslimat sırasında bir problem fark edilmesi durumunda, problemin teslimat ekibi tarafından sağlanacak teslimat formunda tarafınızca belirtilmesi gerekir.
Teslimat adresi, sipariş anında verdiğiniz adrestir. Adres değişiklikleri ürün nakliyeye verilmeden yapılabilir.
Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk müşterimize aittir.