xDavetiye.com'a Hogşeldiniz
Your Cart

Saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo da!

Hakkımızda

TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş. unvanı ile çok yönlü bir hizmet anlayışını benimseyen firmamız, reel sektörün ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine en iyiyi sunma yolunda ilerliyor. Fotokopi ve yazıcı malzemelerinden güvenlik sistemlerine, yedek parça ve teknik servis imkanından web çözümlerine kadar uzanan hizmet yelpazemizle sektörün lideri olmayı hedeflerken, bizimle birlikte güçlenen ve mutluluklarını paylaşan binlerce müşterimize teşekkür ediyoruz.

Birlikte yola çıktığımız çekirdek kadromuz ve sonradan dahil olarak ekibimize değer katan uzman personelimizle sürekli gelişen bir yapı ortaya koymaktan mutluluk duyuyoruz. 

Her Şey İyi Bir Fikirle Başladı

Bugün beraber çözüm ürettiğimiz bütün müşterilerimiz TNT ismine güven duyuyorsa, iyi kurgulanmış bir hikayenin parçasıyız demektir ve bu bize gururla baktığımız bir geçmişin temelinde yükselme şansı vermektedir. 2008 yılında TNT Teknik ismiyle sektöre adım atarken duyduğumuz heyecan, halen işimizi en kaliteli şekilde yapmak için verdiğimiz uğraşın temelini oluşturur. 

Gelişimin Teknolojiyle Geleceğine İnandık

Teknolojinin fikirlerle beslendiğine ve sadece insan için kullanılması gerektiğine inandığımız için 2011 yılında Ajansso Web Solutions markasını hayata geçirerek hizmet paydamızı genişlettik. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu dijital dönüşüme katkıda bulunduk ve ne mutlu bize ki hala dünya standartlarında bir kalite sunmaya devam ediyoruz.

2015’e geldiğimizde, tecrübemizi perakende sektörüne açmaya karar verdik ve e ticaretin kapılarını aralayıp hizmetimizi tüm dünyaya yaymış olduk. İki yıl gibi kısa sayılabilecek bir sürede toplam 73.000 kargo çıkışı yapan firmamız, sizlerden gelen olumlu geri dönüşlerle sanal mecralarda da gücünü ispat etti.  

Başarılarımız, bizi ileri taşıyacak fitili ateşledi ve takvimler 2017’yi gösterdiğinde firmamız bünyesinde iki marka daha filizlendi. TNT logosunu taşıyan iştiraklerimiz, güvenlik ve güç sistemleri sektöründe kalitemizi daha geniş bir portföye ulaştırdı.

Heyecanla Yürüyüp Güçlenerek Büyüdük

TNT Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak biz, % 100 yerli ve milli sermaye ile oluşturduğumuz markamızı sizden aldığımız güçle yarınlara taşıyoruz. Memnun ettiğimiz her insan, temas ettiğimiz her firma ve birlikte çözüm ürettiğimiz her proje daha iyi bir geleceğe olan inancımızı perçinliyor. Unutmayın;

TNT varsa, sorun yok!